FAQ


 

Kiedy ukaże się kolejny numer magazynu-albumu „Lente”?

W roku 2017 zdecydowałyśmy się na nowy cykl wydawniczy, a nasza publikacja papierowa będzie miała charakter rocznika-monografii. Jej wydanie planowane jest wstępnie na lato tego roku. O szczegółach informować będziemy na naszym fanpage’u na Facebooku oraz w newsletterze, a także w dziale Aktualności na niniejszej stronie www.

Czy publikacje papierowe „Lente” zawierają te same treści, co strona internetowa?

Nie. Internet rządzi się swoimi prawami, zaś papier – swoimi. Publikacje, które są do nabycia w naszym sklepie, zawierają pogłębione, szerzej opracowane treści i artykuły przygotowane przez specjalistów w danej dziedzinie. Mają charakter monograficzny, a tematy, które wybieramy, są ponadczasowe. Nasze publikacje przeznaczone są, jednym słowem, do spokojnej lektury, wymagając uwagi i pewnego zaplecza wiedzy.

Gdzie można kupić magazyn „Lente”?

Publikacje papierowe „Lente” dostępne są tylko w sklepie internetowym na naszej stronie www.

Czy można nawiązać z Wami współpracę redakcyjną?

Jesteśmy otwarte na wszelkie formy współpracy. Zastrzegamy sobie jednak prawo do nieodpowiadania na wszystkie przysyłane do nas wiadomości. Czytamy każdy list, jednak gdybyśmy chciały odpisać na każdą propozycję publikacji, nie mogłybyśmy robić prawie nic innego.

Dlaczego publikacje „Lente” mają tak wysokie ceny?

Na to pytanie odpowiedziałyśmy szerzej tutaj, tłumacząc, jak wygląda proces publikacji przez małe, niezależne wydawnictwo, bez zapełniania stron reklamami i z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Ile trzeba czekać na wysyłkę?

Wysyłka bieżących zamówień z naszego centrum dowodzenia odbywa się w każdy piątek, zaś czas dostawy zależy od wybranego sposobu wysyłki. Szczegóły podane są w regulaminie zakupów dostępnym w naszym sklepie.
Wysyłka zamówień złożonych w ramach przedsprzedaży łączy się z wydłużonym okresem oczekiwania, który podany jest zawsze w opisie produktu podlegającego przedsprzedaży.

Kiedy można spodziewać się kolejnej edycji Śródziemnomorskiej Paczki Lente?
Zarówno o tej, jak i wszystkich innych oferowanych produktach informujemy na naszym fanpage’u na Facebooku oraz w newsletterze, a także w dziale Aktualności na niniejszej stronie www.