FAQ

Czy można poznać Was osobiście, na żywo?

Tak – i będzie nam bardzo miło! Nasze centrum dowodzenia znajduje się przy ulicy Hożej 58/60 w Warszawie, tuż obok kawiarni Cophi.  W redakcji zakupić można nasze publikacje oraz książki innych wydawnictw (o tematyce śródziemnomorskiej), napić się doskonałej kawy i wziąć udział w organizowanych przez nas imprezach kulturalnych. Uwaga! Konieczne jest wcześniejsze umówienie się drogą mailową lub przez nasz profil na Facebooku.

Czy publikacje papierowe “Lente” zawierają te same treści, co strona internetowa?

Nie. Internet rządzi się swoimi prawami, zaś papier – swoimi. Publikacje, które są do nabycia w naszym sklepie, zawierają pogłębione, szerzej opracowane treści i artykuły przygotowane przez specjalistów w danej dziedzinie. Mają charakter monograficzny, a tematy, które wybieramy, są ponadczasowe. Nasze publikacje przeznaczone są, jednym słowem, do spokojnej lektury, wymagając uwagi i pewnego zaplecza wiedzy.

Czy można nawiązać z Wami współpracę redakcyjną?

Jesteśmy otwarte na wszelkie formy współpracy. Zastrzegamy sobie jednak prawo do nieodpowiadania na wszystkie przysyłane do nas wiadomości. Czytamy każdy list, jednak gdybyśmy chciały odpisać na każdą propozycję publikacji, nie mogłybyśmy robić prawie nic innego.

Ile trzeba czekać na wysyłkę?

Wysyłka bieżących zamówień z naszego centrum dowodzenia odbywa się w każdy piątek, zaś czas dostawy zależy od wybranego sposobu wysyłki. Szczegóły podane są w regulaminie zakupów dostępnym w naszym sklepie.
Wysyłka zamówień złożonych w ramach przedsprzedaży łączy się z wydłużonym okresem oczekiwania, który podany jest zawsze w opisie produktu podlegającego przedsprzedaży.