Polityka prywatności

W związku z wejściem 25 maja 2018 roku w życie nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych (tzw. ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych – „RODO”) informujemy, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie, a my dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o ich bezpieczeństwo.
Pragniemy Państwa powiadomić, że:

 1.  Administratorem Państwa danych osobowych (w tym: imię i nazwisko, adres e-mailowy, adres korespondencyjny, numer telefonu, lub inne udostępnione przez Państwa dane) jest firma CO.PHI URI WOLLNER, ul. Rosy 3, 02-996 Warszawa; NIP 951-231-13-86.
 2. Państwa dane osobowe są przez nas wykorzystywane wyłącznie w celu informowania o działalności i ofercie magazynu
  i sklepu Lente, w tym powiadamiania o nowościach wydawniczych i wydarzeniach promocyjnych, w celu wymiany wzajemnej korespondencji oraz w celu realizacji zamówień dokonanych w sklepie internetowym Lente (lente-magazyn/sklep).
 3. Państwa dane osobowe (adres, telefon i adres mail) udostępniamy jedynie:
  – Poczcie Polskiej i firmie kurierskiej w celu realizacji zamówienia złożonego w naszym sklepie internetowym
  – serwisowi www.dotpay.pl, za pośrednictwem którego realizowane są płatności
  – biuru księgowemu Żyrafa, które obsługuje naszą księgowość i reprezentuje nas przed Urzędem Skarbowym.
  Wszystkie dane udostępniamy wyżej wymienionym podmiotom wyłącznie w minimalnym wymaganym zakresie. Nikomu innemu danych tych nie udostępniamy.
 4. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora przez czas niezbędny do prowadzenia działalności zgodnie z przepisami prawa i archiwizowane (do czasu odwołania zgody), jeśli inne przepisy tego nie wykluczają (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Art. 6 „Zgodność przetwarzania z prawem”).
 5. Państwa dane osobowe przetwarzane są na zasadzie dobrowolności. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, modyfikacji, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce przed takim cofnięciem zgody.
 6. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane naszym podwykonawcom, w szczególności dostawcom rozwiązań informatycznych oraz dostawcom usług transportowych, wyłącznie w celu realizacji ww. celów;
 7. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Państwa zdaniem przetwarzanie danych osobowych przez Administratora narusza obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych.