Akcja pomocy dla Lacjum – partnerzy


W akcji uczestniczą:

Italia poza szlakiem http://italiapozaszlakiem.blog.pl/

Lente – magazyn śródziemnomorski https://lente-magazyn.com/

Anna’s Blog PLorIT http://plorit.wordpress.com/

Hello Italy – twórcze planowanie podróży http://helloitaly.pl/

Bazylikata, Apulia i okolice http://bazylikata.sassimatera.net/

Primo Cappuccino http://www.primocappuccino.pl/

To Toskania http://www.to-toskania.pl/

Via Italiana http://via-italiana.pl/

Włoski przez Skype http://www.wloski-przez-skype.pl/

Włoskielove – język włoski i kultura Włoch w praktyce http://www.wloskielove.pl/

Dorota Czalbowska, Genua your next stop https://www.facebook.com/dorota.czalbowska

Italia by Natalia http://italia-by-natalia.pl/

Majowa Italia http://majowaitalia.blogspot.nl/

Ciekawaosta w Alpach http://ciekawaosta.pl/

Studia, parla, ama http://studiaparlaama.pl/

Oliwa do chleba http://oliwadochleba.pl/

Autostradadelsole http://autostradadelsole.com/

Zależna w podróży http://pozornie-zalezna.blog.pl/

Blond Italia http://www.blonditalia.com/pl/

Włochy okiem blondynki http://wlochyokiemblondynki.blog.pl/

Uwielbiam włoskie klimaty http://uwielbiamwloskieklimaty.com/

Organizacje polsko-włoskie:

Associazione Culturale Polacco Sarda https://www.facebook.com/Associazione-Culturale-Polacco-Sarda

Stowarzyszenie Miłośników Włoch Italianissima http://www.italianissima.com.pl/

Towarzystwo Polsko-Włoskie w Bydgoszczy http://api.bydgoszcz.pl/events

Akcję wspiera:

Marco Ghia, włoski szef kuchni w Polsce http://www.marcoghia.pl/