kultura

Natalia Moskal, There is a star. Wygraj płytę nagraną we włoskim klimacie!

Redakcja

There is a star to tytuł trzeciej płyty Natalii Moskal. Album, zawierający 14 piosenek znanych m.in. z włoskiego powojennego kina, promuje słynny utwór Mambo Italiano. Weź udział w naszej zabawie i wygraj swój egzemplarz!

Młoda polska wokalistka Natalia Moskal od wielu lat interesuje się włoską kulturą, szczególnie kinematografią i muzyką. Pasje te połączyła w jeden projekt, wydając płytę z piosenkami, które w dużej części powstały kilkadziesiąt lat temu. Wśród zaaranżowanych przez Jana Stokłosę utworów znalazły się m.in. Soldi soldi soldi  z filmu Boccaccio 70 Federica Felliniego (1960),  Tu vuofalamericano z filmu Zaczęło się w Neapolu w reżyserii Melville Shavelsona (1960) czy Mambo Italiano z filmu Chleb, miłość, i…, w reżyserii Dina Risiego (1955).

Piosenki, które znalazły się na płycie, były wykonywane m.in. przez Sophię Loren. Krążek utrzymany jest w stylistyce oryginałów, jednak z nową, świeżą instrumentacją. Biorąc udział w naszej zabawie, możesz zaprosić włoski klimat There is a star do własnego domu!

Jak to zrobić? Pod niniejszym wpisem pozostaw komentarz stanowiący rozwinięcie myśli: Gdy znowu pojadę do Włoch, …

Na wpisy czekamy do niedzielnego wieczoru. Lentkowa ekipa wybierze dwie najciekawsze wypowiedzi i nagrodzi je płytami. Laureaci zostaną powiadomieni o swojej wygranej na naszym fanpage’u na Facebooku w poniedziałek 15 lutego.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest tutaj: Regulamin konkursu There is a star