artykuły

Twoje zdjęcie w Ambasadzie Chorwacji – wygraj rejs po Adriatyku!

Redakcja

Pragniemy zaprosić Was do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez portal Cromania.pl przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie. Jesteśmy partnerami przedsięwzięcia, a także przekażemy nagrody dla osób, których prace zostaną wyróżnione w zabawie.

Drodzy Czytelnicy,

z wielką radością pragniemy zaprosić Was do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez portal Cromania.pl przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie. Jako miłośnicy tego pięknego kraju, z dumą i niekłamaną przyjemnością zdecydowaliśmy się zostać partnerami przedsięwzięcia, a także przekazać nagrody dla osób, których prace zostaną wyróżnione w zabawie.

 

Cromania.pl Plakat 1

Główną nagrodą jest dwuosobowy rejs jachtem po Adriatyku, który ufundował Narodowy Ośrodek Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji. Laureat II miejsca otrzyma voucher na pobyt w obiekcie wakacyjnym w Chorwacji od firmy Novasol. Pięć najlepszych najlepszych fotografii zawiśnie w siedzibie Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie, zaś ich autorzy otrzymają nagrody od sponsorów: naszej redakcji czyli magazynu Lente, Gran Turismo Polonia, Podravki i Tuloko.

Cromaniapl Plakat 2

 

Serdecznie zachęcamy Was do udziału w zabawie!

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Życzymy powodzenia i wielu wspaniałych podróży do Chorwacji!