podcast

Już jest! Lente – podcast o kulturze śródziemnomorskiej

Julia Wollner

Posłuchaj moich opowieści o Morzu Śródziemnym – teraz na Spotify, Youtube, Apple i innych popularnych platformach podcastowych oraz bezpośrednio tutaj, na stronie magazynu "Lente".

Zapraszam Cię do mojego śródziemnomorskiego domu! Usiądź wygodnie na mojej kanapie, rozgość się, poczęstuj jednym z dań kuchni śródziemnomorskiej, które dla nas przygotowałam. Poszukaj inspiracji i czuj się jak u siebie. Wyrusz w wyjątkową podcastową podróż!

W pierwszym sezonie podcastu Lente, zgodnie z hasłem roku, rozprawiać będziemy śródziemnomorskim domu. Na naszej stronie internetowej przeczytać możecie różnorodne teksty poświęcone tej tematyce, a traktujące o literaturze, historii, społeczeństwie. Podcast Lente ma natomiast bardziej osobisty charakter – opowiadam w nim o mojej wielokulturowej rodzinie, naszych zwyczajach i codzienności. Będąc przekonaną, że trudno o formę bardziej śródziemnomorską niż dialog, nagrania przygotowałam wraz z przyjaciółką, dziennikarką radiową i podcasterką Magdą Miśką-Jackowską (Score&the City). Produkcją zajął się Michał Woźniak.

Kolejne odcinki pojawiać się będą co 2 tygodnie.

Miłego słuchania!