artykuły

Konkurs fotograficzny – wygraj voucher na wakacje w Chorwacji!

Redakcja

Chorwacja od wielu lat jest jednym z najbardziej popularnych miejsc letniego wypoczynku dla polskich turystów. Słońce, plaże, piękne krajobrazy, doskonała kuchnia i liczne zabytki – to wszystko przyciąga Polaków do naszego kraju. Tych, którzy odwiedzili już Chorwację i utrwalili jej uroki na zdjęciach, zachęcamy do udziału w konkursie – mówi Andrea Bekić, ambasador Chorwacji w Polsce. 

Drodzy Czytelnicy,

po raz kolejny, z wielką radością, pragniemy zaprosić Was do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez portal Cromania.pl, przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Warszawie. Jako miłośnicy Śródziemnomorza, także w tym roku z radością partnerujemy temu przedsięwzięciu, przekazując szereg nagród dla osób, których zdjęcia zostaną wyróżnione.


Aby wziąć udział w zabawie, należy przesłać zdjęcie z wakacji w Chorwacji na adres: cromania@tlen.pl.

Konkurs trwa od 14 lutego do 30 kwietnia 2018 r.

 

Zwycięzca konkursu otrzyma voucher na pobyt w obiekcie wakacyjnym w Chorwacji (nagroda ufundowana przez firmę Novasol). Ponadto, trzy najlepsze fotografie zostaną wyeksponowane w siedzibie Ambasady Republiki Chorwacji. Ich autorzy również otrzymają nagrody od sponsorów (m.in.: Podravka, Express Map, ArtMus – IK Izabela Kopeć).

Więcej informacji o konkursie i sponsorach znajduje się na tutaj.

Życzymy miłej zabawy!

 

Zdjęcie główne: fot. Sunny Au8ustUnsplash