inspiracje styl życia

Lanificio Leo i Shop My Mood. Wygraj piękny szalik na zimę!

Redakcja

Lanificio Leo to rodzinna włoska firma, której historia sięga 1873 roku. Od zawsze związana jest z Kalabrią – regionem, w którym krzyżują się liczne śródziemnomorskie szlaki. Dzięki sklepowi Shop My Mood mamy dziś dla Was do wygrania piękny wełniany szalik od tej najstarszej kalabryjskiej fabryki tekstylnej!

Sklep internetowy Shop My Mood to miejsce, które odkrywa przed miłośnikami Włoch i całego Śródziemnomorza produkty pochodzące od niezależnych, niszowych twórców i projektantów: ubrania, torebki, biżuterię, produkty dla domu, akcesoria. Działalności Shop My Mood przyświeca idea handmade with love.

Dziś, dzięki uprzejmości Shop My Mood, jeden z luksusowych produktów z ich oferty pragniemy oferować Czytelnikowi lub Czytelniczce “Lente”. Jest to piękny wełniany szalik od Lanificio Leo – firmy, która od ponad stu lat buduje istotną część historii Kalabrii. Zachwyca nas fakt, że marka chroni pamięć historyczną o dziedzictwie przemysłowym, prowadząc muzeum, w którym obejrzeć można wiele ciekawych eksponatów: od idealnie sprawnych maszyn po cenne archiwum, zawierające 200 sztuk XIX-wiecznych stempli, wyciętych ręcznie z drewna gruszy i nadal używanych do druku. Jednocześnie, w myśl filozofii lente, Lanificio Leo idzie także z duchem czasu: prowadzi laboratorium eksperymentalne low technology i nieustannie wdraża nowe rozwiązania produkcyjne.

Jeśli chcesz stać się posiadaczem szalika Grid, zaprojektowanego przez Emilia Leo (więcej o produkcie: tutaj), zostaw pod niniejszym postem komentarz, w którym wyjaśnisz, dlaczego wyroby handmade pochodzące od rzemieślników są Twoim zdaniem lepsze niż moda z sieciówek.

Będzie nam także miło, jeśli polubisz profil sklepu Shop My Mood na Facebooku.

Na Twoją wypowiedź czekamy do końca tygodnia, tj. do 17.12.2017 r. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj: regulamin konkursu Shop My Mood.