artykuły

Oriana Fallaci. Chwila, w której umarłam – wygraj bilety na spektakl!

Redakcja

Monodram Ewy Błaszczyk w warszawskim Teatrze Studio pozwala na niezwykłe spotkanie z Orianą Fallaci, jedną z najwybitniejszych dziennikarek w historii; reporterki, która podkreślała, że pisze o wojnie, bo odsłania ona w ludziach to, co w nich prawdziwe. Mamy dla Was bilety na spektakl!

W swych niezapomnianych wywiadach odsłaniała maski wielkich tego świata. Teraz, dzięki artystycznej kreacji Ewy Błaszczyk, staje przed nami taka, jaka była prywatnie: kobieca, czuła, delikatna.

Dzięki uprzejmości Teatru Studio w Warszawie mamy dla Was podwójną wejściówkę na środowy spektakl Chwila, w której umarłam na podstawie tekstu Remigiusza Grzeli.

Czytaj także: Wybaczyłam Orianie Fallaci

 

Co zrobić, aby stać się posiadaczem biletów? Pod niniejszym postem należy zostawić komentarz stanowiący odpowiedź na pytanie: Dlaczego chcesz zobaczyć spektakl o Orianie Fallaci?

Na Wasze wpisy czekamy do niedzielnego wieczoru. Ekipa “Lente” wybierze najciekawszą odpowiedź i nagrodzi ją zaproszeniem na przedstawienie. Będzie ono do odebrania w kawiarni Cophi na ulicy Hożej 58/60 w Warszawie. Laureat zostanie powiadomiony o swojej wygranej na naszym fanpage’u na Facebooku w niedzielę późnym wieczorem (po godzinie 20.00).

 

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest tutaj:
regulamin konkursu Chwila, w której umarłam