artykuły

Agrypina Michała Kubicza – konkurs książkowy

Redakcja

Przed wyjazdem na urlop spakuj do walizki ciekawą lekturę. Co powiesz na książkę z czasów starożytnego Rzymu? Jeden z trzech konkursowych egzemplarzy może powędrować do Ciebie!

Wakacje w pełni, więc wielu z nas rozgląda się za ciekawą lekturą na ciepłe wieczory. W ramach lipcowego uciekania – wszak ucieczka jest na naszej stronie internetowej tematem przewodnim miesiąca – chciałybyśmy namówić Was na sięgnięcie po książkę inną od typowych wakacyjnych powieści z morzem w tle. Co powiecie na antyczny Rzym, intrygi, spiski i knowania?

Kilka dni temu mieliśmy okazję wspólnie poznać autora świetnej powieści z czasów starożytnych: Michała Kubicza. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Książnica, mamy dziś dla Was trzy egzemplarze Agrypiny.

Co zrobić, aby stać się posiadaczem jednego z nich? Otóż pod niniejszym postem należy zostawić komentarz stanowiący rozwinięcie myśli:

Gdybym mógł/mogła przenieść się w czasie…

Na Wasze wpisy czekamy do sobotniego wieczoru. Lentkowa ekipa wybierze trzy najciekawsze odpowiedzi i nagrodzi je książkami. Laureaci zostaną powiadomieni o swojej wygranej na naszym fanpage’u na Facebooku w niedzielę rano.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest tutaj: regulamin konkursu Agrypina

Miłych podróży do minionych epok!