artykuły

Konkurs “Twoje zdjęcie w Ambasadzie”. Voucher na wakacje w Chorwacji przekazany zwycięzcy!

Redakcja

14 czerwca br. odbyło się uroczyste rozdanie nagród w trzeciej edycji konkursu "Twoje zdjęcie w Ambasadzie", zorganizowanym przez blog podróżniczy Cromania.pl przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji. Mieliśmy przyjemność być patronem medialnym tego największego w Polsce konkursu wakacyjnego dla miłośników Chorwacji. Serdecznie gratulujemy laureatom!

 

W ramach konkursu czytelnicy Cromania.pl przesyłali swoje zdjęcia z wakacji w tym kraju. Główną nagrodą był voucher na wynajem apartamentu w Chorwacji ufundowany przez firmę Novasol – otrzymał go Marcin Wojciechowski, autor fotografii z Dubrownika widocznej powyżej. Pozostali wyróżnieni otrzymali nagrody od firm: Podravka i Express Map oraz upominki od Narodowego Ośrodka Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji oraz Izabelli Kopeć ArtMus – IK.

Trzy najlepsze fotografie zostały wyeksponowane w Ambasadzie Republiki Chorwacji w Warszawie, gdzie będą prezentowane w pomieszczeniach protokolarnych Ambasady, aż do następnej edycji konkursu w 2019 roku.

Patronami medialnymi wydarzenia byli: Polskie Radio Program Czwarty, Lente – magazyn śródziemnomorski, World Travel Show, Magazyn Kontynenty, Waw4Free, Ptak Warsaw Expo.
Celem konkursu była promocja Chorwacji oraz wszelkich jej aspektów. To już trzecia edycja, która  cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Wpłynęło ponad 1,5 tysiąca zdjęć, z których wybrano najlepszą piątkę. Fotografie ukazały Chorwację okiem polskiego turysty. Dominował w nich temat krajobrazu, co  nie dziwi, gdyż Chorwacja ma jedną z najpiękniejszych linii brzegowych w Europie. 

4 edycja Konkursu rozpocznie się w 2019 roku.

Najlepsze zdjęcia obejrzeć można tutaj.

Relacja z wydarzenia dostępna jest na blogu Cromania.pl.