artykuły

Konkurs. Wygraj książkę Rzym. Wędrówki z historią w tle Bożeny Fabiani!

Redakcja

Bez względu na to, czy znasz już Rzym doskonale, czy też wybierasz się tam po raz pierwszy – lektura najnowszej książki Bożeny Fabiani będzie dla Ciebie prawdziwą ucztą. To prawdziwa kopalnia wiedzy dla spragnionych rzymskich historii! Jeden z trzech konkursowych egzemplarzy może powędrować właśnie do Ciebie.

Fabiani w swej opowieści niejednokrotnie odwołuje się do słynnych – i moich ukochanych! – słów Jana Parandowskiego, który podkreślał, że każdy ma taki Rzym, na jaki zasługuje. Autorka zasłużyła najwidoczniej na Rzym olśniewający, intrygujący i przebogaty w historie. Dzięki jej hojności, może stać się on także Waszym udziałem.– napisała o Rzymie Julia Wollner. Biorąc udział w naszym konkursie, możesz stać się posiadaczem swojego egzemplarza tej wspaniałej opowieści!

 

 

W ramach zabawy pod niniejszym postem należy zostawić komentarz stanowiący rozwinięcie myśli:

Zasługuję na Rzym…

Na Wasze wpisy czekamy do niedzielnego wieczoru. Lentkowa ekipa wybierze pięć najciekawszych odpowiedzi i nagrodzi je książkami. Laureaci zostaną powiadomieni o swojej wygranej na naszym fanpage’u na Facebooku w poniedziałek rano.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest tutaj: Regulamin konkursu Rzym

Miłej zabawy!